jakie meble polecacie do pokoju mlodziezowego

jakie meble polecacie do pokoju mlodziezowego

10 kroków, aby przygotować się do pomyślnego Biura Ruchu

Więc już podpisane umowy najmu dla nowej powierzchni biurowej, a teraz podjęciu przeniesieniem swojej działalności po raz pierwszy. Szanse są czujesz się bardzo zdenerwowany mając to wszystko się ze sobą bez żadnych niespodzianek i bez przerwy w działalności. Poniżej przedstawiono kroki, które można podjąć, aby zapewnić sukces!

1. Czy twoja technologia dobrze zaplanowane. Obejmuje to pozycjonowanie danych i gniazd elektrycznych, okablowania, Audio / potrzeb wizualne, ruch system telefoniczny lub instalacji nowego, układanie linii danych, a przeniesienie i montaż wszystkich urządzeń. Jeśli nie posiada dedykowanego działu IT do obsługi tego, to dobrze wydane pieniądze, aby zatrudnić firmę, który specjalizuje się w tym.

2. Zdecyduj się na wykresie wypoczynkową oraz potrzeby dodatkowego mebli trzy miesiące przed ruchu, ponieważ trwa co najmniej dwa miesiące dla większości meble zamawiane i dostarczane.

3. Zmiana adresu. Przygotuj zapowiedź i zmianę kart adresowych do wysłania do klientów, dostawców i banków. Zmiana adresu na wstępnie zadrukowanych materiałów, takich jak czeki, wizytówki, papier firmowy, koperty, etykiety i materiałów marketingowych. Informuj poczta wypełniając zmianę karty adresowej około dwa tygodnie przed przeprowadzką.

4. Get oferty od przeprowadzki. Porozmawiaj z innymi współpracownikami, aby uzyskać zalecenia. Nie muszą iść z najtańszym tak nie jest to obszar, w którym chcesz skąpić.

5. Ułóż za media mają być wyjęte z nazwy w starym miejscu i umieścić w swojej nazwie w nowej przestrzeni.

jakie meble polecacie do pokoju mlodziezowego

6. Analizowanie potrzeb ubezpieczeniowych w oparciu o nową treścią i wymaganiami leasingowych i dokonać korekty z agentem odpowiednio.

7. Przekaźnik na piśmie swoich pracowników, ich odpowiedzialność w ruchu, takich jak boks przedmioty w swoim obszarze roboczym, odłączając ich sprzęt komputerowy, etykietowania i przesuwając swoje rzeczy osobiste.

8. Informuj podmioty rządowe, takie jak miasta i stanie do płac i rozważań zawodowych.

9. Czy klucze wykonane dla każdego pracownika i zorganizować dla pracowników kolei w starych kluczy. Zamówić odpowiednie oznakowanie.

10. Choreograph data ruch w dół, aby każdy szczegół. Opracowanie listy kontrolne, przypisanie odpowiedzialności http://xl-ka.pl/kategoria-produktu/bielizna/ i przeprowadzenie burzy mózgów, aby upewnić się, że obiekt będzie gotowy do pracy z najmniejszą ilością czasu w dół.

Biorąc pod uwagę czas, aby zaplanować dobrze przemyślany ruch jest kluczowa. Postępuj zgodnie z planem, podczas gdy w tym samym czasie zrozumienia, że ??trzeba będzie być elastyczne na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Uzyskaj zespół poruszać się w miejscu, który jest entuzjastyczny i gotowy do walki projektu. Nie rób tego sam!

Artykuł dzięki: