jakie meble do rozowych scian

jakie meble do rozowych scian

Jak uruchomić wielkiej strategii Off-Site

spędzać czas identyfikacji, jak Twoja firma może rosnąć i rozwijać się jest istotną rolę dowolnym Top Team. Jeszcze kilka działania są w stanie wygenerować tyle ciepła i tak mało światła jako strategia off-site.

Program na które jest nieostry, niewłaściwa grupa ludzi prosząc niewłaściwe pytania i nierealistycznych oczekiwań może przyczyniają się do poczucia utraconej szansy. Ale skuteczne rekolekcje strategii to ani trudne, aby utworzyć lub dostarczyć tak długo, jak przestrzegać kilku prostych zasad.

1. Get odpowiednich ludzi w pomieszczeniu. Nie trzeba oddanych tysięcy stworzyć skuteczną strategię. Jedyne osoby, które chcą się wokół stołu są ci, którzy będą mieli ostateczną odpowiedzialność za jego dostawy. Na wszelkie sposoby starają się pomysłami i spostrzeżeniami z innymi najbliższych sesji, ale należy unikać szerszego zaangażowania w sesji, ponieważ będzie ona rozcieńczyć zdolność podejmowania decyzji.

2. Unikaj rozpraszających. Właśnie dlatego, że w końcu udało się uzyskać pełny zespół wraz unikać pokusy, aby dodać inne kwestie do porządku obrad. Oni służą jedynie pochłonie czas i odwrócić uwagę od prawdziwej pracy wymagane.

3. Pamiętaj, że plan nie jest strategią. Wielu dyrektorów wierzy plan i strategia są synonimami – nie są. Strategia stanowi ramy do prowadzenia decyzje i działania, które pomogą Ci odnieść sukces; plan koordynuje wykorzystanie zasobów w określonym przedziale czasowym. Plan nie pomoże Ci stworzyć strategię przełomową. Skupić się na budowaniu strategii i planu będzie.

4. Zacznij od poglądów – i dopiero wtedy użyć fakty. Wiele rekolekcje Brałem udział rozpoczęcia przechodząc przez książce rzeczywistości, obejmujące wyniki osiągnięte w przeszłości, przyszłości i prawdopodobnej prognozy aktywności konkurenta.
Artykuł dzięki: