handmade bizuteria

handmade bizuteria

Zespół Projekty – Jak Get Your Pracownicy się żywią się od siebie pracują

Jeśli chcesz zobaczyć, jak współpraca poprawia wydajność zespołu, spróbuj tego prostego ćwiczenia. Mają każdą osobę w zespole spisać jak najwięcej okrągłych przedmiotów (takich jak piłki, półmisek, ratujących życie pierścieni itp), ponieważ mogą myśleć o dwie minuty. Następnie mają koledzy pracują w grupach po cztery lub pięć i zapisz jak najwięcej elementów prostokątnych (pole , książka, drzwi, itd.) Jako grupy można wymienić w tym samym okresie czasu. Użyłem tej gry na treningach wykonuje setki razy i tylko raz nie indywidualne listy więcej niż grupa. Jeśli uśrednić wyniki i wyniki poszczególnych grup grupa zawsze będzie się wykonywać osoby.

Jest to szybki bardzo skutecznym sposobem dla swojego zespołu, aby zobaczyć wartość karmienia wolny od pracy nawzajem. Gdy koledzy zrozumieć tę zaletę zespołowej, staje się projektem lidera ustalenia warunków, w których takie zachowanie jest promowane. Oto trzy sposoby, aby osiągnąć ten cel.

handmade bizuteria

1. Zachęcanie do uczestnictwa. Obowiązkiem każdego lidera zespołu do zadawania pytań .. Pytania służyć jako podpowiedzi. Pytanie może być stosowany w celu stymulowania myśli i wyjaśnienia odpowiedzi. Wielki lider zespołu promuje wiele podejść do rozwiązywania problemów, które wzbogaca dyskusję i sprzyja twórczych nowatorskich rozwiązań. Celem lidera powinna wynosić 100% zaangażowanie członków zespołu. Wreszcie, aby zachęcić do udziału lider zespołu musi rozprzestrzeniać zaufania poprzez zespołu. Werbalnie nagradzać zaangażowania ze swobodnie korzystając pochwały i gratulacje.

2. Nie oceniaj pomysły zbyt szybko. Mądry lider zespołu wspomina się słuchać i sąd rezerwy. Szybkim sposobem na powstrzymanie współpracy i dzielenia się pomysł jest werbalnie zestrzelić pomysł przedwcześnie.
Artykuł dzięki: