jakie meble do szarej sofy

jakie meble do szarej sofy

Strategia # 3 – nabywać według planu strategicznego

Przejęcie BIGS spółki w celu uzyskania konkretnych korzyści, takich jak: własnych produktów, technologii, kanałów dystrybucji lub podstawy talentów na przykład, może spowodować poprawę perspektyw dla firmy BIG. Zważywszy, że wskaźnik P / E na ogół odzwierciedla oczekiwania przyszłych zysków, strategiczne przejęcie często daje P / E na wzrost proporcji. W tym przykładzie firmy duże firmy P / E ratio wzrasta o dolara od 15X do 16 razy zarobki po przejęciu został ogłoszony.

Wzrostu wartości Kalkulacja – Każdy wzrost punkt P / E Dostawca duże firmy przekłada się na 111 milionów dolarów wartości dodanej (oryginalna 100 milionów dolarów zysku powiększonej oprócz mniejszych na $ 10 milionów plus $ 1 milion skrócony czas 1 wydatkami).

Obliczanie zwiększonej wartości, do Akcjonariuszy:

W powyższym przykładzie, nabycia spółki BIG za spółki mniejszych nie tylko zwiększył zysk o $ 10 mln, ale ma zwiększenie wartości kompanii Big w następujący sposób.

Wzrost wartości $ 10 milionów zysku $ +50.000.000

Zmniejszone MNIEJSZE na wydatki przez $ 1 mln 15000000

Wzrost P / E ratio duże firmy od 15 do 16 111,000,000

Łączny wzrost wielkości stosu (wartość) $ +176.000.000

To CEO dokonał tego rodzaju transakcji sprawia, że ??akcjonariusze szczęśliwy.

Nic dziwnego, że jest tak wiele aktywności MA na rynku. Dobrze pomyślany akwizycja powinna przynieść cudowne rezultaty. Dynamika ta nie jest zarezerwowana wyłącznie dla spółek publicznych. Prywatnego i rodzinnego przedsiębiorstwa mogą i powinny skorzystać z możliwości, jakie stwarza rozwój poprzez akwizycje. Teraz będziemy stosować te zasady do mniejszych firm i analizować wyniki.

Wartość budynku Strategie

Małych i średnich Przedsiębiorstw Market

Prywatne firmy mogą wykorzystywać te same trzy strategie wykorzystywane w powyższym przykładzie Public Company danego zrozumienie kilku podstawowych zasad.

Artykuł dzięki: